advert 1

Kontakt

P.H.U. JOVIX
ul. Jagiellońska 60
03-307 Warszawa
tel.: /022/ 619-19-06
tel./fax: /022/ 670-04-82
os. kontaktowe:
Krystyna Owczarek i Jerzy Owczarek
e-mail: jovix@jovix.pl
We have 2 guests online
Oferta

Każdy, kto kieruje własną firma i szuka pomocy w prowadzeniu księgowości, znajdzie ją u nas. Kompetencje, sprawność działania, lojalność wobec zleceniodawcy - to nasze podstawowe cechy. Oferujemy szeroki zakres usług.

 

 

Prowadzimy:

 

- księgi rachunkowe,
- podatkowe księgi przychodów i rozchodów,
- ewidencję przychodów (ryczałt),

- ewidencję środków trwałych,
- obliczenia podatków VAT-7, VAT UE, CIT-2, PIT-4, PIT- 5.

 

Sporządzamy:

 

- sprawozdania finansowe (bilans, rachunek zysków i strat, informacje dodatkowe).
- Odpowiednie dokumentacje potrzebne do uzyskania kredytów bankowych


Opracowujemy informacje statystyczne.

 

Wypełniamy zeznania roczne i rozliczenia dochodów uzyskanych za granicą (PIT-y)

 

Czas to pieniądz - kiedy my zajmujemy się księgowością firmy, jej właściciel koncentruje uwagę na działalności zasadniczej, pomnaża więc dochód. Ma przy tym poczucie bezpieczeństwa, bierzemy bowiem pełną odpowiedzialność za stan prowadzonej przez nas dokumentacji. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wyprowadzamy firmę z zaległości i przygotowujemy dokumenty do kontroli. Po otrzymaniu stosownych pełnomocnictw reprezentujemy ja też przed kontrolerami - przychodzą oni do naszej firmy i nie absorbują uwagi klienta. Piszemy także odwołania, sprostowania i inne pisma do urzędów oraz izb skarbowych, a także do urzędów kontroli skarbowej.

 

Każdej firmie możemy towarzyszyć od momentu jej zakładania, przez okres działalności, aż po ewentualną likwidację. Warto skontaktować się z nami jeszcze przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu działalności gospodarczej. Osoba niezorientowana w pełni w obowiązujących przepisach często nie wie, jaką wybrać formę prawną przedsiębiorstwa albo jaką formę opodatkowania. My doradzimy, jakie rozwiązanie jest najkorzystniejsze. Zatem: masz wątpliwości - pytaj. Również wtedy, gdy likwidujesz firmę.

 

Nasza rada: samodzielność, wiara w siebie to ważne cechy dla przedsiębiorcy, ale niech Cię nie zgubią. Księgowość trzeba powierzyć fachowcom. Po prostu nam!